2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Nowe Miasto
Dodane 16 maja 2024

Obsługa Klienta 1/2 etatu praca zmianowa - EXSHAPE

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków;

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów oraz systemu do rezerwacji

- przygotowanie klienta do zajęć (ubieranie klienta w kombinezon do ćwiczeń)

- przygotowanie klienta do sesji krioterapii

- dbałość o czystość strefy studio oraz kamizelki do ćwiczeń

- dbałość o wizerunek klubu

Wymagania:

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu

- wysoka kultura osobista,

- pozytywne nastawienie,

- dyspozycyjność pon-pt w systemie zmianowym tygodniowym (tydzień 7-11/ tydzień 16-20)

Oferujemy:

- całkowite przeszkolenie

- umowa zlecenie - 27,70zł brutto/godz.

- możliwość korzystania z bezpłatnych treningów EMS

- zniżkę na usługi dla rodziny

- przyjazną atmosferę w młodym zespole. :)

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 879578758