2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Berzyna
Dodane 27 maja 2024

Pakowanie owoców.

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Berzyna

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Limax Sp. z o.o. z siedzibą w Berzynie zajmująca się uprawą i dystrybucją grzybów i owoców miękkich, które są pakowane i dystrybuowane do klientów zlokalizowanych w Europie, zatrudni osoby do pakowania owoców.

Obowiązki:

  • sortowanie i pakowanie owoców (malina, borówka, truskawka),

  • obsługa maszyn pakujących,

  • utrzymywanie magazynu w czystości.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenie,

  • możliwość całorocznej współpracy,

Mile widziane osoby z Ukrainy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

W przypadku przesłania CV i chęci uczestnictwa w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Limax Sp. z o.o. z siedzibą w Berzyna 90A, 64-200 Wolsztyn na potrzeby obecnego oraz kolejnych procesów rekrutacji przez okres najbliższych 2 miesięcy.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna zgodna z RODO zostanie wysłana do kandydata po otrzymaniu CV.

Lokalizacja

Berzyna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Berzyna
ID: 919577418