2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 08 maja 2024

Pakowanie przesyłek - Praca dorywcza

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca dorywcza/dodatkowa.

Poszukujemy osób do pracy na magazynie przy pakowaniu zamówień.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i pakowanie zamówień (przesyłki 1-20 kg)

  • samodzielne przygotowanie listów przewozowych oraz dokumentów sprzedaży

  • rozpakowywanie przesyłek zwrotnych

  • układanie towaru

  • proste prace porządkowe (dbanie o porządek na stanowisku pakowania zamówień)

Wymagania:

  • dyspozycyjność: poniedziałek-piątek w godzinach 11:00-15:00 +/-

  • chęć do pracy

  • pracowitość i sumienność

  • dbałość o detale

  • obsługa komputera/Internetu, drukarki do etykiet - zapewniamy przeszkolenie

  • mile widziany status studenta/ucznia

Ogłoszenie skierowane do osób dyspozycyjnych w podanym zakresie dni i godzin pracy - praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00-15:00 (+/- 1h w zależności od ilości wysyłek).

Szukamy osoby zainteresowanej długotrwałą współpracą. Praca od zaraz.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez OLX.

Stawka: 27,70 zł/h

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Adres: ul Kapitałowa 4 35-213 Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916874920