2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Ustronie Morskie
Dodane 14 maja 2024

Pokojowa Pokojowy Praca na Sezon Ustronie Morskie Apartamenty

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Boulevard  –  Unikatowy obiekt na klifie, przy samej plaży

Dla naszego apartamentowca z panoramicznymi klifami, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Pokojowy / Pokojowa

Twoje główne zadania:

  • Utrzymanie czystości  zarówno w apartamentach jak i w częściach wspólnych obiektu;

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymanie standardów;

  • Współpraca z pozostałymi działami;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć aby je zdobyć;

  • Cechuje Cię optymizm, zaangażowanie , dobra organizacja i pozytywne podejście do pracy;

  • Możesz pracować także w weekendy i święta;

  • Wiesz jak zadbać o czystość (masz do tego predyspozycje i chęci).

 Co oferujemy:

  • Praca sezonowa (maj- wrzesień), umowa o pracę, umowa zlecenie;

  • Wsparcie i szkolenie – zwłaszcza w pierwszym okresie pracy;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

Zapraszamy- u nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 915401117