2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Zachodniopomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczecin
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Centrum
Dodane 17 maja 2024

Położna Klinika Bocian

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdżających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Położna

Opis stanowiska:

  • Rejestrowanie wizyt pacjentów i praca z dokumentacją medyczną

  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych

  • Asystowanie przy zabiegach i praca w punkcie pobrań

  • Obsługa programu informatycznego

Wymagania:

  • Aktywne prawo wykonywania zawodu Położnej

  • Sprawność manualna i predyspozycje do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów

  • Komunikatywność i szczególne zorientowanie na pacjenta

  • Empatia, pasja do pracy z ludźmi i miłe usposobienie

  • Chęci do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności

  • Wysoka samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

  • System pracy 7,35, bez konieczności pracy w systemie nocnym, niedziele i w święta

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa MultiSport, polisa na życie)

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowanie poprzez przycisk "APLIKUJ"

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918928539