2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 23 maja 2024

Pomoc Głównej Księgowej

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Duża spółka handlowa o wypracowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika działu księgowości.

Oferujemy:

·       Wynagrodzenie od 6000 zł do 7000 zł brutto + system premiowy,

·       Umowę o pracę,

·       Stabilne zatrudnienie w dużej firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem,

·       Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole i wsparcie w procesie adaptacji.

Zakres obowiązków:

·         Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży detalicznej;

·         Wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych;

·         Uzgadnianie sald kont księgowych;

·         Księgowanie dokumentów kasowych;

·         Wprowadzanie przelewów bankowych;

·         Kontakt z kontrahentami;

·         Współpraca z innymi działami firmy;

·         Sporządzanie zestawień na potrzeby analiz i sprawozdań finansowych;

·         Realizacja zadań zleconych przez głównego księgowego.

Oczekiwania:

·         Wykształcenie z obszaru Finansów i Rachunkowości;

·         Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatku VAT;

·          Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

·          Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz współpracy w zespole.

·         Dobrej organizacji pracy i zaangażowania w wykonywane obowiązki;

·         Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·         Znajomość programu księgowego OPTIMA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 918900551