2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kórnik
Dodane 21 maja 2024

Pomocnik Ogrodnika Praca cały rok

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy energicznej i ambitnej osoby na stanowisko Pomocnik Ogrodnika.

Miejsce pracy: Kórnik i okolice

Opis stanowiska:

  • Wspieranie głównego ogrodnika w codziennych obowiązkach

  • Pielęgnacja roślin, sadzenie, podlewanie, przycinanie

  • Prace porządkowe na terenie ogrodu

  • Obsługa podstawowych narzędzi ogrodniczych

  • Pomoc w realizacji projektów ogrodniczych

Wymagania:

  • Energiczna i ambitna osoba, z chęcią do nauki

  • Zainteresowanie ogrodnictwem i pracą na świeżym powietrzu

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ogrodniczej lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 919858090