2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 19 maja 2024

Poszukujemy pracownika na stanowisko Rezydent - Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko Rezydent - Zakopane

Poszukujemy Rezydenta/tki na terenie Zakopanego

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości apartamentów

  • przeprowadzanie procesu zameldowania oraz wymeldowania gości w obiektach

  • kontrola płatności transakcji dokonywanych przez gości

  • wyszukiwanie i rozpoznawanie potrzeb gości w celu ich jak najlepszego ich zaspokojenia

  • szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • stała współpraca z innymi działami firmy

  • kontakt telefoniczny z gośćmi oraz odpowiadanie na pytania dotyczące obiektów

    Wymagania:

  • język angielski min. na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • prawo jazdy kat.B ( wymóg konieczny )

  • doświadczenie w podobnym stanowisku

  • znajomość programów rezerwacyjnych hotres - będzie dodatkowym atutem

  • wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej

  • dobra znajomości pakietu MS Office, facebook, instagram,

  • dobra znajomości platformy booking

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie · szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, lub umowa cywilno-prawna

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy w młodym zespole

  • praca w Zakopanem

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 906602063