2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Opole
Dodane 30 maja 2024

Praca Elektryk, Instalator, Elektromonter

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Teleintegra z Opola poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Opole, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle

Nasze ostatnie realizacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce realizacje: www.teleintegra.pl

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,

  • wykonywanie instalacji teletechnicznych,

  • wykonywanie instalacji fotowoltaicznych,

  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • usuwanie bieżących awarii,

  • kontrolę i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatek motywacyjny,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych SEP grupy G1,

  • możliwość uzyskania uprawnień UDT na podnośniki samojezdne nożycowe i przegubowe,

  • szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej,

  • dojazd na budowy na koszt pracodawcy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV .

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 859512801