2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Giszowiec
Katarzyna Ceralewska
Dodane Dzisiaj o 10:09

Praca na recepcji w eleganckim salonie wyposażenia wnętrz

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

·     bieżąca organizacja i koordynacja pracy na recepcji,

·     realizacja działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy,

·     obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

·     dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

·     kontakt z dostawcami usług i materiałów biurowych,

·     przygotowywanie sal konferencyjnych oraz obsługa gości, w tym zagranicznych,

·     wsparcie w organizacji konferencji i spotkań,

·     dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

·         samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

·         bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·         znajomość języka angielskiego,

·         dobra znajomości pakietu MS Office,

·         chęć i łatwość uczenia się.

To oferujemy

·       pracę w siedzibie firmy DAGMA przy ul. Pszczyńskiej 15 w Katowicach,

·       stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

·       stabilny poziom wynagrodzenia,

·       praca w niepowtarzalnej atmosferze.

PONADTO ZAPEWNIMY CI

·       grupowe ubezpieczenie na życie,

·       prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,

·       dofinansowanie do urlopu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 919477557