2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Mokrzeszów
Dodane 17 maja 2024

PRACA na stanowisku SPAWACZ TIG MIG MAG LASER | I-zmiana

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mokrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukamy pracowników na stanowisko:

  • SPAWACZ TIG MIG MAG LASER

Praca dla SPAWACZA

Wymagane:

- obowiązkowość

- chęć pracy

kontakt tylko telefoniczny

5 0 9 7 5 8 2 6 1

praca w miejscowości Mokrzeszów (Dolnośląskie)

 Zarobki zależą od umiejętności pracownika

Oczekiwania:

- odpowiedzialność,

- komunikatywność,

- dokładność i systematyczność,

- dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

Obowiązki:

-praca przy procesie składania konstrukcji stalowych (ogrodzeń balustrad elementów)

-utrzymywanie we właściwym stanie czystości stanowiska pracy,

-realizacja planów produkcyjnych,

-praca w systemie 1 zmianowym, od 6 do 14

-możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie,

- dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie drogą mailową

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Lokalizacja

Mokrzeszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokrzeszów
ID: 813557274