2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Rembertów
Dodane 15 maja 2024

praca przy produkcji wafli do lodów Rembertów, praca przy maszynie

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mały zakład produkcji wafli do lodów w Rembertowie zatrudni Osobę do obsługi maszyn do wypieku wafli

obowiązki:

  • nauka obsługi maszyn do wypieku wafli

  • pakowanie wafli w kartony,

  • etykietowanie, zaklejanie składanie kartonów,

  • cięcie folii

  • pomoc przy rozrabianiu ciasta na wafle

  • prace porządkowe na stanowisku pracy

    wymagania:

  • koordynacja ruchowa,

  • zdolności manualne

  • książeczka zdrowia sanit.-epidem.

    Szukamy Pracownika, który szuka pracy na cały okres wakacji (możliwe wzięcie wolnego na tydzień)

praca od poniedziałku do piątku po ok 8 h dziennie, weekendy i święta wolne

PRACA OD 7-8 RANO.

wynagrodzenie zgodne z wypracowanymi godzinami. Obecna stawka za godzinę 24 zł/h brutto do końca 2023.