2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wodzisław Śląski
Dodane 20 maja 2024

Praca przy sprzedazy owocow

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy sprzedawców do naszego zespołu Oferujemy min.: • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
 • Wynagrodzenie zasadnicze + cotygodniowe premię
 • Elastyczny grafik pracy
 Obowiązki: • Kompleksowa obsługa klienta
 • Dbanie o wizerunek firmy
 • Dbanie o ekspozycję i porządek na stanowisku
 • Możliwość pracy od 20 do 60 godzin tygodniowo
 Lokalizacje: Wodzislaw Ślaski Stoiska są otwarte od poniedziałku do soboty 8 - 18 Oczekujemy osób uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych, sumiennych i odpowiedzialnych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oraz książeczka sanepidowska Okres zatrudnienia 15 maja - 30 czerwca/15lipca

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 919597752