2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jezierzany
Dodane 20 maja 2024

Praca sezonowa nad morzem- Barman/Animator/Recepcjonistka

Lokalizacja

Jezierzany

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nasz Ośrodek „Wakacyjna Osada” znajdujący się w Jezierzanach zatrudni osobę na stanowisko:

Barman/Kelner

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie napojów i ich serwowanie

  • Zbieranie i wydawanie zamówień

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji życzeń Gości

Wymagamy:

  • Doświadczenia na rynku restauracyjnym

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Zaangażowania

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • Samodzielności i odpowiedzialności

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Aktualnej książeczki sanepidowskiej

RECEPCJONISTKA

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości

  • Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości

  • Rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek ośrodka

  • Współpraca z pozostałymi działami ośrodka

Wymagamy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w hotelu, niekoniecznie na stanowisku recepcjonisty - wszystkiego Cię nauczymy

  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wysokiej kultury osobistej i naturalnej gościnności

  • Umiejętności podejmowania trudnych decyzji

  • Dyspozycyjności

ANIMATORKA

Zakres:

  • prowadzenie zajęć z dziećmi

  • tworzenie tematycznych scenariuszy zabaw

  • dbałość o sprzęt programowy

  • współpraca z pracownikami ośrodka

Jeśli:

lubisz zabawę z dziećmi;

jesteś osobą kreatywną i odpowiedzialną;

masz ogromne pokłady pozytywnej energii;

masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku to zapraszamy!

Przy powyższych stanowiskach oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z premią zadaniową

  • System szkoleń oraz rozwoju

  • Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia

  • Pracę w miłej atmosferze z możliwością pracy w w kolejnych latach

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

Lokalizacja

Jezierzany,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jezierzany
ID: 919522671