2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
Dodane Dzisiaj o 18:49

Praca w Danii - Mechanik samochodowy z doświadczeniem nawet 25euro/h

Wynagrodzenie

9 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Witam

Oferujemy pracę na stanowisku mechanika w firmie na terenie Danii okolice Naestved.

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy dużego doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych, dostawczych i podstawowych umiejętności napraw maszyn budowlanych.

Oferujemy bardzo dobre warunki zatrudnienia nawet 25euro netto za godzinę.

Zakres obowiązków:

- praca na warsztacie przy serwisach aut firmowych (prace serwisowe - wymiana oleju, klocków, opon i inne prace związane z serwisem aut).

- praca w terenie autem firmowym tj. serwis mobilny floty firmowej

Wymagania:

- znajomość j.angielskiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy kat. B mile widziana kat. C

Nasza oferta:

- praca w Danii w okolicach Naestved

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- transport do pracy

- możliwość pracy w weekendy

- zjazdy do Polski 3/1 lub indywidualnie ustalane

- zapewniamy zakwaterowanie opłacane przez firmę.

- osoby posiadające własną działalność - wyższa stawka

-osoby nie posiadające własnej działalności stawka 20 euro/h umowa zlecenie

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 915857149