2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Zamość
Dodane 27 maja 2024

Praca w klubie bilardowym

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Klub bilardowy Metro w Zamościu poszukuje osób do pracy przy obsłudze klientów na stanowiskach:

1. Kucharz/pizzerman.

Zakres obowiązków to przede wszystkim:

  • przygotowywanie dań na potrzeby bieżących zamówień (pizza, burgery, sałatki)

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

2. Barman, kelner.

Do zakresu obowiązków należą m.in.:

  • przyjmowanie zamówień i ich realizacja w zakresie przygotowania i podania napojów

  • wydawanie dań (pizza, burgery, sałatki itp.)

  • obsługa kasy fiskalnej

  • przyjmowanie rezerwacji na stoliki i stoły bilardowe

  • rozliczanie czasu gry na stołach bilardowych

  • utrzymywanie porządku w lokalu

Poszukujemy śmiałych, dynamicznych osób o pogodnym usposobieniu, wysokiej kulturze osobistej i uczciwym podejściu do swoich obowiązków.

Oferujemy pracę w dobrej atmosferze i z elastycznym grafikiem, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

Przyjmiemy do pracy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i nowicjuszy w branży - niezbędne przeszkolenie zapewniamy na miejscu.

Praca w godzinach popołudniowo - wieczornych oraz w weekendy.

Możliwość zatrudnienia zarówno na stałe, na pełnym etacie, jak i dorywczo w trybie weekendowym.

Wynagrodzenie (stawka godzinowa) będzie ustalone indywidualnie, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 804344543