2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łomazy
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Łomazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy:

Pracownika biurowego

Miejsce zatrudnienia: Łomazy

(jest możliwość wspólnego dojazdu z Białej Podlaskiej i okolic).

Zadania:

·         kontakt telefoniczny (mailowy) z klientami

·         uzupełnianie baz danych

·         samodzielne prowadzenie powierzonych zadań

·         dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji

·         współpraca z pracownikami terenowymi

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie

·         otwartość w nawiązywaniu kontaktów

·         dobra organizacja pracy własnej

·         dokładność, samodzielność, podzielność uwagi

·         zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

·         podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych

·         dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00- 16:00

Oferujemy:

·         możliwość zdobycia doświadczenia

·         ścieżkę rozwoju zawodowego

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV

Lokalizacja

Łomazy,

Lubelskie

Lubelskie, Łomazy
ID: 918937557