2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Oborniki
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy / Asystent biura

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę techniczną różnorodnych wydarzeń, w tym imprez, targów oraz konferencji. Naszym priorytetem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz ciągłe wprowadzanie innowacji, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY / ASYSTENT BIURA

Miejsce pracy: Oborniki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie/Kompletowanie dokumentów dot. wypożyczanego sprzętu,

  • Analiza dostępności sprzętu na magazynie,

  • Ścisła współpraca z magazynem sprzętu,

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z projektami,

  • Wsparcie techniczne w trakcie wypożyczenia sprzętu,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,

  • Wystawianie ofert na portalach sprzedażowych,

  • Analiza i zarządzanie fakturami,

  • Zarządzanie małą flotą pojazdów.

Wymagania:

  • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów,

  • Punktualność / dyspozycyjność,

  • Znajomość zagadnień z branży AV będzie mile widzianym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie,

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy,

  • Ciekawy i urozmaicony zakres zadań,

  • Pracę w młodym, aktywnie działającym zespole.

W celu przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO), prosimy o następujący dopisek do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez JLL Systems Marcin Linka w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."

Uwaga: CV bez powyższej klauzuli będą kasowane, jako że nie mamy podstawy prawnej na ich przetwarzanie. Twoja prywatność jest dla nas ważna!

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 918978021