2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ełk
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Biurowy Ełk

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Biurowy (1/2 etatu)

Miejsce pracy: Ełk

(preferowane miejsce zamieszkania: Ełk i najbliższe okolice)

Obowiązki:

· Bezpośredni kontakt i obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych Firmy.

· Prezentowanie aktualnych promocji.

· Ścisła współpraca z centralą i oddziałami oraz działem finansowym i windykacji.

· Monitorowanie płatności obsługiwanych kontrahentów.

· Monitorowanie obrotu opakowań zwrotnych kontrahentów.

· Zapewnianie sprawnej organizacji pracy biura.

· Obsługa kasowa.

· Przyjmowanie zamówień, fakturowanie.

Wymagania:

· Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

· Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane).

· Pozytywne nastawienie.

· Chęć nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.

· Zdolność efektywnego organizowania pracy własnej.

Oferujemy:

· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży w regionie

· Dużą samodzielność

· Motywacyjny system wynagradzania oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX. Nie udzielamy informacji telefonicznie.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 818845192