2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Rewal
Dodane Dzisiaj o 11:47

Pani do pomocy przy prowadzeniu ośrodków wypoczynkowych w Rewalu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy sympatycznej, pracowitej osoby do pomocy przy prowadzeniu ośrodków wypoczynkowych w Rewalu i w Trzęsaczu. Praca od ok. 10 czerwca do 31 sierpnia.

 Zakres obowiązków:

1. drobne prace porządkowe na terenie ośrodka – sprzątanie części wspólnych, dbanie o czystość mebli ogrodowych i altany, placu zabaw,

2. sprzątanie pojedynczych domków i pokoi w pensjonacie (zatrudniamy firmę sprzątającą),

3. drobne prace ogrodowe – koszenie trawy, wyrywanie chwastów, podlewanie i dbanie o kwiaty,

4. kontrola jakości sprzątania i nadzór nad ekipą sprzątającą,

5. współpraca z pralnią,

6. obsługa klienta – zakwaterowanie i wykwaterowanie Gości,

Wymagania:

1. dyspozycyjność w okresie wakacyjnym - od czerwca do 10 września,

2. wysoka kultura osobista,

3. umiejętność komunikacji i obsługi klienta na wysokim poziomie,

4. miła aparycja,

5. pozytywne nastawienie do pracy i klientów,

Oferujemy:

1. atrakcyjne wynagrodzenie NETTO 6 000 ZŁ, a także możliwość otrzymania premii

2. zakwaterowanie w ośrodku – bez wyżywienia (osobisty pokój z aneksem kuchennym i prywatną łazienką)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 69*******44 !!!

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 918927783