2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Podanin
Dodane 18 maja 2024

Pracownik do spraw porządkowych

Lokalizacja

Podanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kablonex powstała w 1971 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, inwestując w najnowsze technologie do produkcji folii i poszerzając swoją ofertę o nowe, innowacyjne produkty. Odbiorcami firmy są zarówno producenci krajowi jak i zagraniczni, w tym duże korporacje oraz mniejsze zakłady produkcyjne. W roku 2021 firma poszerzyła park maszynowy o nowy produkt a mianowicie produkcję folii FFS, która ma zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w przemyśle chemii budowlanej, nawozów sztucznych a także w przemyśle spożywczo-chemicznym.

Poszukujemy pracownika na zastępstwo na stanowisko :

Zadania:

  • dbanie o utrzymanie porządku na terenie firmy lub innego lokalu, w tym m.in.: mycie okien, zamiatanie, odkurzanie i polerowanie podłogi, ścieranie kurzy itp.

  • przestrzeganie obowiązujących procedur sanitarno-epidemiologicznych

    Nasze wymagania

    • sumienność

    • dyspozycyjność

    • doświadczenie jako pracownik sprzątający

Lokalizacja

Podanin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Podanin
ID: 919150505