2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Działu Technicznego na pół etatu, praca od zaraz

Wynagrodzenie

2 000 - 2 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Działu Technicznego

 WYMAGANE CV

- forma zatrudnienia: Umowa Zlecenie lub Umowa o Pracę na pół etatu

- praca od zaraz

- praca stacjonarna

- pół etatu

Wynagrodzenie: 2000zł netto

Dni pracy: od poniedziałku do piątku,11:00-15:00

Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków

•             Codzienna kontrola stanu technicznego apartamentów, instalacji oraz urządzeń: elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych; dbanie o utrzymanie stanu technicznego apartamentów na najwyższym poziomie,

•             Sprawne usuwanie ewentualnych usterek i awarii instalacji w tym; elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji i wentylacji w apartamentach

•             Udział w pracach o charakterze modernizacyjnym,

•             Wykonywanie prostych prac ślusarskich,

•             Wykonywanie drobnych prac remontowych,

•             Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego,

•             Raportowanie zgodnie z procedurami,

•             Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w aparthotelu

Nasze wymagania

•             umiejętność wykonywania prac: typu malowanie, wymiana silikonu itp.

•             wiedza z zakresu instalacji elektrycznej, instalacji hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, wentylacyjnej, grzewczej

•             doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku konserwatora (mile widziane)

•             umiejętność obsługi komputera

•             dyspozycyjność

•             solidność i uczciwość

•            uprawnienia SEP G1 do 1kV (mile widziane)

•             dobra organizacja pracy własnej

•             czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 882859329