2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 24 maja 2024

Pracownik księgowości

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

TYLKO Z WAŻNYM ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI !

Opis stanowiska

-prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

-prowadzenie Ksiąg rachunkowych dla pełnej rachunkowości

- w przypadku firm rozliczających się podatkiem ryczałtowym

-prowadzenie Ewidencji Przychodów

- Weryfikacja oraz księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu

- księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

- sporządzanie deklaracji i rozliczanie podatku VAT

-sporządzanie deklaracji i rozliczanie podatku

-dochodowego w zależności od formy opodatkowania / deklaracji podatkowych

-Doraźne prowadzenie działań kadrowo-płacowych,

-sporządzanie deklaracji ZUS.

 Współpraca z organami podatkowymi, kontakt z klientem w sprawach prowadzonych rozliczeń podatkowych

Wymagania:

-podstawowa znajomość zagadnień podatkowych (PIT/CIT/VAT) oraz zusowskich - doświadczenie w pracy w księgowości

-Obsługa komputera

Znajomość programów serii INSERT linii GT/PŁATNIK mile widziana

-Chęć samokształcenia i uzupełniania wiedzy

Oferujemy:

-umowa o prace na cały etat lub pół etatu

-stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

-miła atmosfera

-biuro znajduje się w centrum  Lublina – dobry dojazd

Oferta realizowana w ramach projektu „Razem możemy więcej!”, projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Proszę o wysłanie CV przez formularz.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918867155