2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 08 maja 2024

Pracownik na zastępstwa: recepcja i pracownik techniczny

Wynagrodzenie

29,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

Do naszego dwudziestosobowego zespołu pracowników na zastępstwa poszukuję osoby dostępnej 2/3 dni w tygodniu na stanowisko:

- Flying Receptionist – recepcjonistka na zastępstwa

- oraz Flying Handyman - pracownik techniczny

Praca polega na wspieraniu kilku naszych obiektów w biurowcach w charakterze zastępstw za stałego pracownika lub pomocy im podczas nateżenia pracy. Idealna praca dla studentów dziennych.

Obiekty znajdują się na Śródmieściu oraz na Mokotowie.

Zakres obowiązków w przypadku recepcji:

- przyjmowanie Gości (witanie, wydawanie kart, ewidencjonowanie wejść)

- kompleksowa obsługa pracowników biura oraz budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji

- odpowiadanie na zapytania pracowników biura i upewnianie się, że wszystkie ich prośby zostały

- zrealizowane dbając tym samym o wysoką satysfakcję klienta

- zrządzanie pocztą przychodzącą/wychorząca oraz kurierami

- inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

Oczekiwania w przypadku recepcji:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- umiejętność swobodnej obsługi komputera (w tym MS Office)

- wysoki poziom kultury osobistej

- otwartość i zaangażowanie w powierzone zadania

- umiejętność organizacji czasu i priorytetowania zadań

Zakres obowiazków w przypadku pracownika technicznego/handymana:

- wykonanie drobnych, a czasem bardziej skomplikowanych prac remontowo-naprawczych - nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń znajdujących się w biurze

- wykonywanie napraw, konserwacji

Oczekiwania w przypadku pracownika technicznego/handymana:

- chęć do pracy

- prawo jazdy mile widziane :)

Co oferujemy:

- Umowa zlecenie

- Stawka godzinowa: 29,10 zł brutto

- Praca w dniach poniedziałek-piątek, w przedziale godzin 7:00-18:00

- Wdrożenie stanowiskowe, szkolenia przygotowujace do wykowywania tych zadań

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV :)

Pozdrawiam, Klaudia, Koordynator

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 906214583