2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Kamień Pomorski
Dodane 31 maja 2024

Pracownik Ogólnobudowlany z Doświadczeniem - Poszukujemy!

Wynagrodzenie

6 900 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamień Pomorski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku, działającą w branży budowlanej od 2011 roku. Specjalizujemy się w budowie i remontach obiektów dla przemysłu. W związku z rozwojem naszego działu budowlanego poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Ogólnobudowlanego z doświadczeniem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac budowlanych zgodnie z planem i standardami firmy, w tym prac:

    • ogólnobudowlanych

    • zbrojarskich

    • betoniarskich

    • murarskich

    • konstrukcyjnych

    • monterskich

    • spawalniczych

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia terminowego wykonania zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie

  • Znajomość technik budowlanych i standardów bezpieczeństwa

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Otwartość na dalszy rozwój zawodowy

  • Wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie robót ogólnobudowlanych

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub możliwość samozatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w uznanej firmie z długą tradycją w branży budowlanej

Jeżeli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w branży budowlanej, nie boi się wyzwań i jest gotowa do nauki - czekamy na Twoje CV!

Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48**********21

Lokalizacja

Kamień Pomorski,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski
ID: 919000128