2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 20 maja 2024

Pracownik /Pracownica Obsługi Zwrotów

Wynagrodzenie

3 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznym zespole? Masz zmysł organizacyjny i umiejętność pracy w zespole. Dołącz do nas !

Opis stanowiska: przyjmowanie i rejestrowanie zwrotów towarów, weryfikacja stanu zwracanych produktów, sporządzanie dokumentów związanych ze zwrotami. Obsługa systemu informatycznego. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania : umiejętność obsługi komputera, dokładność, rzetelność, komunikatywność, gotowość do podnoszenia kwalifikacji. Zaświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe atuty: szybkie pisanie na klawiaturze. Znajomość języka niemieckiego (nie jest niezbędne).Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego .Pracę w miłej atmosferze. Różne formy zatrudnienia: pełny etat, 1/2 etatu, umowa o dzieło, umowa zlecenie. Mile widziani studenci.

Miejsce pracy : Opole

Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 919576468