2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Piasta I
Dodane 20 maja 2024

Pracownik robót ziemnych/budowlanych

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Koba Sp.z.o.o. firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac związanych z budową sieci telekomunikacyjnej (kanalizacja teletechniczna, linie światłowodowe doziemne i napowietrzne, infrastruktura wewnątrzbudynkowa).

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B+E,C,C+E,

- uprawnienia na koparko-ładowarki,

- umiejętność posługiwania się urządzeniami przeciskowymi, wdmuchiwarkami światłowodów, zagęszczarkami płytowymi, ubijakami itp.

Osoby zainteresowane, prosimy o przysłanie CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) na adres: rekrutacja(malpa)koba.pl

W temacie wiadomości koniecznie należy wpisać: Pracownik robót ziemnych/budowlanych

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail: rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem: www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 875949518