2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielno
Dodane 08 maja 2024

Pracownik salonu gier lub małej gastronomii - praca sezonowa Mielno

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: Mielno

Firma Bili Games zajmująca się prowadzeniem salonów gier oraz innych nadmorskich aktywności poszukuje pracowników:

  • do obsługi punktu gier

  • obsługa trampolin i placu zabaw z dmuchańcami

  • wypożyczalnia skuterów elektrycznych

Poszukujemy również pracownika do pracy w małej gastronomii - lodziarnia .

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i dołączenie do zespołu BILI GAMES. Jest to szansa na pracę w młodym, zmotywowanym, zgranym zespole. Poszukujemy osoby z pasją, samodzielnej oraz sumiennej. Cenimy otwartość, komunikatywność, życzliwość i poczucie humoru.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów

  • dbanie o wizerunek punktu utrzymanie porządku w miejscu pracy

    W przypadku lodziarni:

  • obsługa klientów przygotowywanie lodów i gofrów

  • dbanie o porządek oraz wizerunek punktu

    Wymagania:

  • samodzielność i rzetelność doświadczenie sprzedażowe

    W przypadku lodziarni wymagana jest książeczka sanepidowska.

    Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

    Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i osiąganych rezultatów

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

    Praca od 30.05 do 02.09.2024 r. CV ( będą rozpatrywane tylko z zdjęciem ) proszę o przesłanie przez formularz OLX, pod adres email firmy bilibike.eu lub kontakt tel. pod nr tel. podany w ogłoszeniu w godz. od 8:00 do 16:00

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 842097998