2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Kokoszki
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Utrzymania Drogi - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Opis

PRACOWNIK UTRZYMANIA DROGI

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

• Wykonywanie powierzonych prac związanych z utrzymaniem dróg oraz obiektów mostowych

• Naprawa barier energochłonnych

• Czyszczenie korytek, rowów, sprzątanie pasa drogowego

• Ustawianie, wymienianie oraz czyszczenie znaków drogowych

• Koszenie traw i odśnieżanie ‎

• Zabezpieczenie miejsc kolizji i wypadków ‎

• Wykonywanie drobnych naprawy sprzętów letniego i zimowego utrzymania

Wymagania

• Posiadasz prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)‎

• Masz zapał i chęć do pracy na świeżym powietrzu

• Jesteś gotowy do pracy zmianowej

• W każdej sytuacji dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych

• Prawo jazdy kat. C lub C+E będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie

• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie ‎oraz ‎dofinansowanie do karty sportowej

• Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online, w całości ‎opłacany przez ‎pracodawcę

• Konkursy dla Pracowników oraz ich dzieci z wartościowymi nagrodami ‎rzeczowymi oraz ‎finansowymi

• Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 919834946