2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 31 maja 2024

( PS) Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Pracownika gospodarczego

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Umowa zlecenie na cały etat,

  • Praca na jedną zmianę 6:00 - 14:00

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Realna możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,

  • System szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

Zakres zadań:

  • Sprzątanie oraz dbanie o czystość hali, szatni, biur oraz toalet,

  • Praca stojąca, wymagająca częstego przemieszczania się.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy na jedną zmianę 6:00 - 14:00,

  • Dyspozycyjność do pracy w 2 soboty w mies.,

  • Mile widziana książeczka sanepidu,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 913899294