2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Polanica-Zdrój
Dodane 31 maja 2024

Recepcjonista hotelowy/Recepcjonistka hotelowa

Wynagrodzenie

27,10 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Moje Miejsce Operator to Spółka, której celem jest dostarczenie swoim Klientom jak największego zadowolenia z wypoczynku w Moim Miejscu.

Nasze osiedla wypoczynkowe znajdują się już w trzech lokalizacjach: na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, blisko Kazimierza Dolnego i w Polanicy – Zdroju, oferując Klientom bazę ponad 400 miejsce noclegowych wraz z bezpiecznymi terenami rekreacyjnymi.

Przez naszych Gości, jesteśmy doceniani za to, że znajdują u nas spokój, ciszę, wygodę i dobrą atmosferę. Więcej o nas tutaj www.mmresort.com

Obecnie poszukujemy osób, gotowych pracować w niepełnym wymiarze godzin, na umowę zlecenie na stanowisku recepcyjno-biurowym w ośrodku Moje Miejsce Polanica.

Twój zakres obowiązków:

  • Meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej.

  • Wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych).

  • Dokonywanie rezerwacji w systemie NF hotel.

  • Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych.

  • Aranżacja przestrzeni hotelu na wydarzenia specjalne.

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi.

  • Obsługa centrali telefonicznej oraz innych urządzeń biurowych.

  • Zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach hotelowych.

  • Przekazywanie menedżerom uwag od Gości.

  • Dokonywanie odbiorów apartamentów po serwisie sprzątającym.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość angielskiego i /lub niemieckiego

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Elastyczność i nastawienie na zadanie

  • Łatwość w realizacji różnorodnych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Możliwość podjęcia pracy w różnych godzinach, również w weekendy

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 918891620