2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Ochota
Dodane Dzisiaj o 14:30

Recepcjonista / Recepcjonistka

Wynagrodzenie

4 500 - 4 785 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Hotel Hampton by Hilton Warsaw Reduta poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonista /Recepcjonistka.

Doświadczenie w hotelarstwie nie jest wymagane – Wszystkiego Cię nauczymy !

Zakres obowiązków:

-Profesjonalna obsługa Gości indywidualnych i grupowych

-Meldowanie i wymeldowanie gości w sposób profesjonalny i życzliwy

-Rozliczenie pobytu oraz sporządzanie dokumentów sprzedaży

-Przygotowywanie raportów dobowych oraz miesięcznych

-Obsługa linii telefonicznej, skrzynki mailowej oraz korespondencji hotelowej

-Obsługa baru oraz strefy przekąsek

-Udzielanie rzetelnej informacji gościom oraz szybkie reagowanie na ich potrzeby

-Współpraca ze wszystkimi działami w hotelu

-Dbanie o pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania:

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

-Wysoka kultura osobista

-Umiejętność pracy zespołowej

-Dyspozycyjność (praca zmianowa)

-Pozytywne podejście do wykonywanych obowiązków

-Mile widziane doświadczenie w hotelarstwie

Oferujemy:

-Umowę o pracę lub zlecenie

-Pakiet prywatnej opieki medycznej

-Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

-Możliwość rozwoju oraz nabywanie doświadczenia w hotelu pracującym zgodnie z sieciowymi standardami marki Hilton

-Ubezpieczenie grupowe

-Szkolenia

-Dostęp do specjalnych stawek hotelowych dla pracowników sieci Hilton – Hilton Honors

-Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 625562256