2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Bałuty
Dodane 06 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka - NoBo Hotel*** Łódź

Wynagrodzenie

27,70 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

NoBo Hotel  o ugruntowanej pozycji na łódzkim rynku hotelarskim zatrudni osobę na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji,

  • Dokonywanie zmian w rezerwacjach,

  • Wykonywanie czynności związanych z meldowaniem i wymeldowywaniem gości hotelowych,

  • Rozliczanie usług hotelowych,

  • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych, konferencyjnych i gastronomicznych,

  • Przestrzeganie ustalonych standardów hotelu,

  • Realizacja ustalonej polityki cenowej,

  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami,

  • Dbanie o jakość obsługi gości i  świadczonych usług,

  • Dbanie o dobry wizerunek hotelu,

Wymagania:

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Zorganizowanie, samodzielność, optymizm,

  • Świetna prezencja, wysoka kultura osobista,

  • Rozwinięte zdolności negocjacyjno-sprzedażowe,

  • Biegła znajomość MS Office,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze recepcji

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w butikowym hotelu pod okiem specjalistów

  • Możliwość rozwoju osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 652530984