2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubelskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gościeradów Folwark
Dodane 16 maja 2024

Recepcjonistka/a w klubie Nano Gym - Gościeradów

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gościeradów Folwark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W NANO GYM łączymy pasję do sportu z profesjonalizmem, tworząc miejsce, które inspiruje do aktywności i dbania o zdrowie.

Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją sportową przygodę z Nami!

Zbliżające się otwarcie w drugiej połowie 2024 roku obiecuje być nie tylko rewolucyjnym wydarzeniem, ale również fantastyczną szansą na rozwój kariery dla pasjonatów fitnessu i zdrowego stylu życia.

Stanowisko: Recepcjonista/ka

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów przy recepcji.

  • Skuteczne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z gośćmi klubu.

  • Aktywne promowanie oferty klubu oraz pomoc w doborze odpowiednich usług.

  • Obsługa stacjonarnej sprzedaży karnetów i produktów klubowych.

  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.

  • Wsparcie w tworzeniu pozytywnego wizerunku marki NANO GYM.

  • Aktywny udział w promocji i działaniach marketingowych klubu.

Wymagania:

  • Uśmiech i pozytywne podejście jako podstawa.

  • Doskonała komunikatywność i zdolności interpersonalne.

  • Pasja do fitnessu i zdrowego stylu życia.

  • Umiejętność obsługi sprzedażowej oraz aktywne pozyskiwanie klientów.

  • Samodzielność w działaniu i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Doświadczenie w branży fitness/wellness mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w prestiżowym klubie fitness.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

  • Pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb stanowiska.

  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

Dołącz do nas i bądź częścią ekscytującej przygody NANO GYM!

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów/a do zaangażowania w rozwijającą się markę, prześlij swoje CV.

Rozpocznij swoją przygodę z nami już teraz!

Lokalizacja

Gościeradów Folwark,

Lubelskie

Lubelskie, Gościeradów Folwark
ID: 918683716