2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Podkarpackie
  6. Sekretariat, recepcja - Głogów Małopolski
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonistka - Are You Ready Fitness Club & Gym

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Are You Ready Fitness Club & Gym poszukuje studentki na stanowisko recepcji.

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela

  • Godziny pracy: elastyczny grafik

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów klubu fitness na recepcji.

  • Sprzedaż karnetów i produktów dostępnych w klubie.

  • Rejestracja nowych Klientów.

  • Przedstawianie oferty i oprowadzanie nowych Klientów po klubie,

  • Zarządzanie zapisami Klientów na zajęcia.

  • Zarządzanie korespondencją telefoniczną oraz w mediach społecznościowych.

  • Utrzymanie porządku w Klubie.

  • Prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram).

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w tygodniu i w dwa weekendy.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub pracy na podobnym stanowisku.

  • Pozytywne podejście, energia oraz dużo uśmiechu.

  • Status studentki.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, które z łatwością dostosujesz do innych obowiązków.

  • Podstawa i system premiowy.

  • Możliwość korzystania z usług Klubu.

  • Szkolenie związane ze standardami obsługi Klienta w Klubie.

  • Przyjazną, pozytywną atmosferę.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 919898171