2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Kokoszki
Dodane 23 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego Klienta poszukujemy: Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce Pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnego wizerunku hotelu,

  • bieżąca obsługa Gości,

  • realizowanie strategii sprzedaży usług hotelowych,

  • przygotowywanie raportów operacyjnych,

  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji ich potrzeb.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Gości,

  • umiejętność szybkiej reakcji na potrzeby Gości,

  • umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery,

  • życzliwość i uprzejmość, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za zlecone zadania,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Opera (niewymagane).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) przy ulicy ul. Potokowa 26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres :rodo(małpa)thrgroup.pl Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 919843257