2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bielsko-Biała
Dodane 30 maja 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista - zmiany nocne

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym nocnym

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu klienta w hotelu

  • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu, niezbędnych formalnościach, usługach dodatkowych świadczonych przez hotel

  • obsługa rezerwacji gości indywidualnych,

  • obsługa kasy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność, stanowczość i umiejętność dobrej organizacji pracy

  • umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • wysoki poziom kultury osobistej

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 776782241