2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Dzierżoniów
Uroczysko Siedmiu Stawów
Dodane 29 maja 2024

Recepcjonistka SPA na weekendy

Lokalizacja

Dzierżoniów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Z przyjemnością informujemy, że poszukujemy Recepcjonistki SPA do hotelu „Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel” w Goli Dzierżoniowskiej.

Opis stanowiska:

Wybrana przez nas osoba odpowiedzialna będzie za utrzymywanie najwyższych standardów obsługi naszych gości, a także za efektywną organizację własnej pracy.

Do zadań należeć będzie bieżąca, kompleksowa obsługa gości w recepcji SPA i strefy wellness umawianie zabiegów oraz udzielanie informacji na temat zabiegów/oferty SPA.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • Bardzo dobra organizacja i etyka pracy
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie pokrewne z tematyką pracy tj. kosmetologia, sport, wellness, dietetyka, fizjoterapia itd.

Oferujemy:

·        ciekawą pracę z ciągłym kontaktem z ludźmi

·        szkolenia prowadzone przez doświadczone osoby

·        możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy

·        przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Mamy nadzieję, że nasz Hotel okaże się właśnie propozycją dla Ciebie i że wspólnie stworzymy wspaniały zespół! Odwiedź naszą stronę internetową www.uroczysko7stawow.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mc Diam Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 658792712