2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Pomorskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Gdańsk
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wrzeszcz
Dodane 09 maja 2024

Recepcjonistka ze znajomością rosyjskiego/ukraińskiego/polskiego B2

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W salon kosmetyczny w centrum Wrzeszczą szukamy osoby na stanowisko RECEPCJONISTKI ze znajomością języków rosyjskiego lub ukraińskiego

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

- zaangażowania,

- kreatywności,

- umiejętności pracy samodzielnej,

- umiejętności szybkiego uczenia się,

- znajomości branży beauty,

- doświadczenia w pracy biurowej, administracji, przy komputerze,

- podstawowych zasad prowadzenia fanpage'a, Instagrama (zaawansowane umiejętności mile widziane)

- Znajomość excel i word

-Pozytywne nastawienie

-Chęć rozwoju

Oferujemy:

- szkolenia,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilne miejsce pracy,

Obowiązki:

-kompleksowa obsługa i koordynacja pracy recepcji firmy,

-troska i opieka indywidualna nad klientem,

-udzielanie informacji w zakresie usług oferowanych przez Salon

- dbałość o estetykę i czystość w salonie

-Obsługa klientów, umawianie wizyt i prowadzenie terminarza

- aktywna promocja usług i produktów

-rozliczanie klientów

-obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

- doświadczenie

-umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

- wysoka kultura osobista,

-umiejętność pracy zespołowej,

-dyspozycyjność ,

-operatywność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv za pośrednictwem formularza olx.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 839427443