2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 21 maja 2024

Repertorzysta (-ka) / Sekretarz (-rka) w kancelarii notarialnej

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Notarialna w Warszawie (Włochy, Raków) poszukuje sekretarza (-rki) / repertorzysty (-stki) do obsługi administracyjno-biurowej kancelarii.

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

  • prowadzenie repertorium Kancelarii Notarialnej,

  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych, analiz GIIF,

  • przygotowywanie poświadczeń notarialnych,

  • koordynacja działań i operacji biurowych,

  • zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną oraz wysyłką poczty,

  • monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów,

  • wspieranie zespołu w codziennej pracy.

Wymagania:

  • dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć,

  • bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami i klientami kancelarii,

  • znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do prowadzenia repertorium (Kancelaria Notarialna), umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem aczkolwiek oferujemy także przeszkolenie - ważna jest dla nas chęć do nauki nowych rzeczy i samodzielność w rozwiązywaniu napotkanych problemów,

  • otwartość na wyzwania i chęć dalszego poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazną atmosferę pracy, wstępne przeszkolenie oraz wdrożenie w nowe obowiązki przez doświadczaną załogę oraz wsparcie pracowników wyższego szczebla na dalszym etapie współpracy,

  • możliwość rozwoju w kierunku asystenta/tki prawnej zajmującej się przygotowaniem dokumentów / pism prawnych.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa na okres próbny, następnie na czas nieokreślony) oraz możliwość dalszego rozwoju. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 862151993