2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Secemin
Dodane 27 maja 2024

samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Secemin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy głównej księgowej do prowadzenia pełnej księgowości. Gwarantujemy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

Zostań częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV. ROZPATRUJEMY KANDYDATURY WYŁĄCZNIE Z CV.

Twoje zadania:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych: faktur sprzedaży, faktur zakupów, wyciągów bankowych, list płac itp

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, GUS),

  • Obsługa wyciągów bankowych,

  • Obsługa jednoosobowej działalności gospodarczej oraz sp. z o.o.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,

  • Ugruntowana wiedza obejmującą zagadnienia z wszystkich obszarów rachunkowości,

  • Wymagana bardzo dobra znajomość systemu Comarch OPTIMA,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, rzetelność,

  • Terminowość w realizacji obowiązków,

  • Orientacja na efektywność procesu obiegu dokumentów oraz procesów księgowych w tym ich automatyzacja,

  • Proaktywność i chęć do zdobywania nowych umiejętności,

  • Umiejętność pracy zespołowej.

    Praca w godzinach: 8:00 - 16:00 / 9:00-17:00.

    Miejsce pracy: Psary Kolonia, gm Secemin. Nie przewidujemy możliwości pracy zdalnej na ww. stanowisku. Prosimy o zweryfikowanie odległości od miejsca zamieszkania. Prosimy o przesyłanie CV.

    Wszelkie wiadomości/ kontakty/ aplikacje bez zamieszczonego CV nie będą brane pod uwagę.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Secemin,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Secemin
ID: 919496922