2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Jeżyce
Dodane 20 maja 2024

Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy

Wynagrodzenie

6 700 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijające się Biuro Rachunkowe zatrudni osobę na stanowisko księgowa/księgowy do samodzielnego prowadzenia spółek.

Poszukujemy osoby zaangażowanej, chcącej się rozwijać w dziedzinie rachunkowości, samodzielnej i dociekliwej oraz ceniącą sobie miłą atmosferę w zespole.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek

  • bieżąca kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem podatkowym i rachunkowym,

  • sporządzanie sprawozdań GUS, deklaracji oraz zeznań podatkowych,

  • udział w sporządzaniu raportów finansowych, sprawozdań finansowych,

  • bieżący kontakt z klientami,

  • kontrola, analiza i uzgadnianie kont na zakończenie każdego miesiąca,

  • bieżące uzgadnianie należności i zobowiązań, wyjaśnianie płatności,

  • pomoc w obsłudze kontroli podatkowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

  • współpraca z Urzędami Skarbowymi, ZUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej/Księgowego -minimum 2 lata

  • wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego,

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania,

  • znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, systematyczność i terminowość,

  • mile widziana znajomość systemu CDN Optima oraz PŁATNIK

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • ubezpieczenie grupowe

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych- dofinansowanie do kursów oraz szkoleń

  • perspektywę dalszego rozwoju,

  • możliwość dostosowania godzin rozpoczynania i kończenia pracy - rozumiemy też sytuacje, w których trzeba odebrać wcześniej dziecko ze żłobka czy przedszkola, czy też inne kiedy trzeba wcześniej wyjść z pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 919554636