2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kuchary
Mateusz
Dodane 30 maja 2024

Serwisant - instalator nawigacji rolniczych

Wynagrodzenie

4 600 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kuchary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

AGRO-RAMI zajmuję się sprzedażą hurtową części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych , jest bezpośrednim przedstawicielem na Polskę wielu światowych marek.

Firma jest również dealerem maszyn rolniczych marki Case i Steyr oraz wyłącznym przedstawicielem opon marki BKT. W szerokiej ofercie znaleźć można oryginalne części m.in. Case, Kverneland, Class, New Holland, Grimme, Kuhn, Kongskilde, Weidemann.

Nieustający rozwój i cenne wieloletnie doświadczenie czyni z AGRO-RAMI eksperta na rynku rolniczym.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać się w obszarze rolnictwa precyzyjnego oraz nowoczesnej techniki rolniczej. Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe wyzwania, a praca z ludźmi to żywioł - zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant - instalator nawigacji rolniczych – systemów rolnictwa precyzyjnego

Miejsce pracy : Kuchary  / Wielkopolska

Zakres obowiązków

·         Instalacja i uruchamianie systemów rolnictwa precyzyjnego (nawigacji )

·         Wsparcie dla klienta w zakresie obsługi systemów

·         Budowanie pozytywnych relacji z klientami

·         Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

·         Rozumienie branży i techniki rolnej

·         Samodzielność, dyspozycyjność i skuteczność w działaniu

·         Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, mile widziane techniczne rolnicze,

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·         Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

·         Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         Praca w nowoczesnej firmie, ukierunkowanej na rozwój

·         Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

·         Niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Kuchary,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kuchary
ID: 918680093