2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kowale
Dodane 27 maja 2024

Ślusarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Blyss Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą przyczep i zabudów samochodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz prężnie rozwijamy się w branży transportowej.  Naszej załodze gwarantujemy stabilną, choć pełną wyzwań pracę. Stawiamy na rozwój pracownika zdając sobie sprawę, że to człowiek stoi za sukcesem firmy. Dajemy możliwość rozwoju, uczestnictwa w kursach i szkoleniach oraz dostęp do nowoczesnych technologii.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.blyss.pl oraz do składania aplikacji.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce prace - Kowale, Opolskie

Typ umowy - umowa o pracę

Wymiar pracy - pełny etat

Wymagane doświadczenie - Tak

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ślusarskich, ślusarsko spawalniczych,

  • wiercenie, szlifowanie, gradowanie, cięcie i piłowanie,

  • obsługa maszyn  i urządzeń do obróbki mechanicznej metalu,

  • przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem,

  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o porządek na stanowisku pracy,

  • informowanie o koniecznych uzupełnieniach materiału w zakresie powierzonych prac ślusarskich,

  • odczytywanie rysunków technicznych,

  • kontrola jakości wykonywanych detali.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dbałość o estetykę pracy, porządek na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system kwartalnych premii motywacyjnych,

  • dodatkową przerwę w pracy (dotyczy pracowników produkcyjnych),

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet opieki medycznej,

  • kartę sportową Multisport,

  • smartlunch,

  • kursy i szkolenia,

  • integracyjne imprezy firmowe.

Lokalizacja

Kowale,

Opolskie

Opolskie, Kowale
ID: 919553500