2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Wronki
Dodane 16 maja 2024

Ślusarz - monter

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wronki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy rozwijającą się firmą z siedzibą we Wronkach, zajmującą się automatyzacją i robotyzacją linii produkcyjnych, a także zajmujemy się projektowaniem i montażem konstrukcji ze stali.

Poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarz - monter.

Wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe,

·         biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,

·         znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i ślusarstwa,

·         umiejętność analitycznego myślenia,

·         umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi,

·         mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

·         prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

·         prace ślusarskie wykonywane na podstawie rysunków technicznych,

·         montaż elementów konstrukcyjnych,

·         obsługa elektronarzędzi,

·         gotowość podjęcia wyjazdu delegacyjnego.

Oferujemy:

·         ubezpieczenie grupowe na życie z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny,

·         pracę w systemie jednozmianowym,

·         szkolenia,

·         wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji i umiejętności.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. pod. 1182,1662)"

Lokalizacja

Wronki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wronki
ID: 918633871