2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Radom
Dodane 02 maja 2024

Social Media Specialist

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

ALGO Poland Spółka z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Social Media Specialist

Miejsce pracy: Radom

Rola w naszej firmie.

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonata nowych trendów w mediach społecznościowych, który kreatywnie podejmuje wyzwania związane z budowaniem wizerunku naszych marek.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubiącą interakcję z ludźmi i chcesz rozwijać się w obszarze social media, to praca dla Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi

  • Umiejętność tworzenia treści angażujących dla różnych platform (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn itp.)

  • Znajomość narzędzi do analizy i monitorowania danych w mediach społecznościowych (np. Facebook Insights, Google Analytics)

  • Umiejętność planowania i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, public relations lub komunikacją)

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Canva, Corel)

  • Kreatywność w podejściu do tworzenia treści i kampanii

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Gotowość do nauki i szybkiego reagowania na zmiany w świecie social media

Zadania:

  • Tworzenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych (linketin)

  • Tworzenie i planowanie treści na różne platformy społecznościowe

  • Zarządzanie społecznością online, odpowiadanie na komentarze i wiadomości

  • Monitorowanie trendów i analiza danych dotyczących zaangażowania użytkowników

  • Planowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Współpraca z innymi pracownikami firmy przy przygotowaniu materiałow

  • Raportowanie wyników działań w mediach społecznościowych

  • Monitorowanie konkurencji i analiza benchmarkingowa

  • Kontakt z mediami, budowanie relacji

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do zadań i odpowiedzialności oraz osiągniętych celów

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Program premiowy oparty na wynikach

  • Wyjazdy integracyjne i spotkania firmow

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915852084