2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Kujawsko-pomorskie
  6. Social media - Bydgoszcz
Pikseo
Dodane 27 maja 2024

Social Media Specialist - Bydgoszcz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako PIKSEO Sp. z o.o. Sp. K. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Posiadamy status Premier Google Partner i działamy w branży SEO, SEM oraz Social Media, a także zajmujemy się tworzeniem stron internetowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ciągłym rozwojem w branży e-marketingu, a zagadnienia z zakresu Social Mediów nie są Ci obce - dołącz do #teamPIKSEO!

Poszukujemy współpracowników i współpracowniczek do naszego kreatywnego zespołu Specjalistów ds. Social Media.

Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie wyślij Nam swoje CV, pochwal się dotychczasowymi dokonaniami i powiedz Nam kim jesteś!

Twój zakres obowiązków, jako Specjalisty/ki ds. Social Media:

  • Opracowywanie strategii komunikacji w Social Mediach - dopasowanej do kanału, branży i grupy docelowej klientów,

  • Tworzenie treści na kanały społecznościowe klientów (Facebook, Instagram),

  • Moderowanie mediów społecznościowych - kreowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku,

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych – Meta Ads

  • Monitorowanie efektywności działań komunikacyjnych i marketingowych,

  • Raportowanie przeprowadzonych działań, wprowadzanie oraz weryfikacja informacji w bazie danych,

  • Regularna obsługa telefoniczna i mailowa klienta oraz dbanie o stałe dobre relacje,

  • Działania administracyjne na rzecz współpracy z klientem,

  • Efektywna współpraca z pracownikami z wybranych działów firmy.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • chęci do pogłębiania wiedzy z zakresu Social Media,

  • kreatywności i samodzielności w tworzeniu content'u,

  • pozytywnego nastawienia i otwartego umysłu,

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji,

  • umiejętności efektywnej współpracy z członkami zespołu,

  • doskonałej umiejętności organizacji miejsca i czasu pracy,

  • chęci do pracy i ciągłego rozwoju,

  • umiejętności sprawnego poruszania się w Internecie i doskonałej znajomości komputera.

Byłoby super, gdybyś posiadał/a:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wiedzę o nowinkach z zakresu e-marketingu,

  • wiedzę z zakresu zagadnień związanych z Meta Ads,

  • doświadczenie w obsłudze klienta.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego),

  • możliwość ciągłego rozwoju – określ swoje oczekiwania → wyjdziemy Tobie naprzeciw,

  • szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje prowadzone przez Specjalistów,

  • pakiet benefitów (karta Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna Allianz),

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w miłej atmosferze,

  • pracę od poniedziałku do piątku w zakresie od 8:00 do 16:00,

  • playroom do aktywnego i nieaktywnego spędzania przerw,

  • kanapy do wypoczynku i dobrą kawę o każdej porze dnia :),

  • parking dla zmotoryzowanych pod firmą

  • możliwość dojazdu komunikacją miejską,

  • brak dress code'u.

Miejsce pracy: ul. Objazdowa 1, Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919523819