2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnów
Dodane 27 maja 2024

Spawacz - Höcker Sp. z o.o. w Chojnowie

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów do spawania

  • Wykonywanie spawania zgodnie z wymaganiami technicznymi

  • Operowanie narzędziami i maszynami spawalniczymi

  • Kontrolowanie jakości spawanych elementów

  • Wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji określonych zadań

  • Wykonywanie napraw i regulacji na elementach spawanych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG, MIG/MAG

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Umiejętności pracy z różnego rodzaju materiałami (stal, stal nierdzewna)

  • Zdolności do samodzielnego ustawiania parametrów spawania i dobierania odpowiednich rodzajów spawów

  • Umiejętności obsługi urządzeń i narzędzi spawalniczych

  • Gotowości do pracy w warunkach przemysłowych

  • Świadectwo kwalifikacyjne spawacza będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 919461591