2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Iza
Dodane 31 maja 2024

spawacz, praca na jedną zmianę

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta w Koszalinie poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz.

Jeśli chcesz zmienić pracę lub posiadasz uprawnienia i szukasz pracy, dobrze trafiłeś!

Napisz lub zadzwoń 69*******34 a opowiemy Ci o szczegółach!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca na jedną zmianę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia
  • bogaty pakiet socjalny

zadania

  • przygotowanie i spawanie elementów stalowych
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • dbanie o powierzony sprzęt

oczekujemy

  • chęci do pracy w ramach dłuższej współpracy
  • uprawnień MAG i TIG
  • mile widziane doświadczenie w obróbce matali
  • odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 918871376