2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane Dzisiaj o 15:23

Specjalista ds. administracji ruchu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie z pracy kierowców i przewoźników oraz zapewnienie obiegu dokumentów zwrotnych, raportu kasowego oraz rozliczenie systemowe palet zwrotnych;

  • Kompletna i poprawna archiwizacja dokumentów;

  • Realizacja celów jakościowych - terminowość dokumentów zwrotnych, terminowość odwozu, terminowość pobrań, braki potwierdzeń, raportowanie, obsługa dedykowanej skrzynki mailowej.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność;

  • Zaangażowanie w pracę;

  • Determinacja w realizacji celów;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Obsługa poczty;

  • Średniozaawansowany poziom MS Excel.

Mile widziane:

  • Myślenie analityczne;

  • Kreatywność;

  • Rzetelność.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);

  • Miejsce pracy: ul. Przelot 72, 87-100 Toruń;

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);

  • Możliwość korzystania z ZFŚS;

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 916953616